SlovakSlovak     CzechCzech     EnglishEnglish     GermanGerman     HungarianHungarian     PolishPolish

Malované mapy Malované mapy Výroba malovaných map na klíč

Výroba malovaných map na klíč

Podle požadavků zákazníka umíme vyrobit ručně malovanou mapu jakéhokoliv území. Tady jsou nejčastější projekty:

1. Malovaná mapa intravilanu obce bez horizontu

Malovana mapa intravilanu obceTato malovaná mapa zahrnuje relativně malé území. Tento typ mapy je vhodný pro menší obce, přesně zachycuje všechny ulice i jednotlivé budovy, které vypadají jako ve skutečnosti.

2. Malovaná mapa intravilanu obce s horizontem

visnove-icon.jpg Tento typ mapy zachycuje nejen ulice a budovy, ale i okolí obce, případně kopcovité panorama za obcí. Vzdálenější ulice i budovy na této mapě už trochu zanikají. Navíc tento typ mapy není vhodný pro každou obec.3. Malovaná mapa velké obce nebo menšího města

sliac-icon.jpg Při zpracování větších obcí nebo menších měst nestačí jen pár leteckých fotografií. Malíř musí pracovat i s ortofotosnímky a celou sadou leteckých fotografií z různých úhlů pohledu. Z těchto důvodů a také kvůli většímu množství detailů je tato mapa o něco dražší.
4. Malovaná mapa katastru obce

h_suca_2009-icon.jpgTento typ mapy je vhodný pro zakreslení většího okolí obce s turistickými a cykloturistickými trasami a se zakreslením významných budov nebo jiných zajímavostí v oblasti mapy. Při zpracování těchto map se musí vytvářet 3D model krajiny a pracovat s dalšími podklady, nestačí jen letecké snímky. Z tohoto důvodu je cena mapy o něco vyšší.
Ukázky map obcí ZDE


5. Malovaná mapa lyžařského nebo rekreačního střediska

Malovana mapa lyziarkseho/rekreacneho strediska Podle velikosti a typu území, které je potřebné zachytit, se odvíjí typ mapy podobně jako u map obcí. Může jít o malé lyžařské středisko na jednom kopci nebo o celý areál v délce několika kilometrů. Umíme vyrobit letní i zimní variantu.

Ukázky map lyžařských a rekreačních středisk ZDE
6. Výroba malované mapy jakéhokoliv území

Malovana mapa akehokolvek uzemia Jsme schopni vyrobit mapu jakéhokoliv území, může to být malovaná mapa Vašeho města nebo jeho části, mapa historického centra nebo průmyslové části. Vyrábíme mapy i větších území, mohou to být celé samosprávné kraje, mikroregiony, pohoří nebo jakékoliv jiné oblasti. Podle Vašich konkrétních požadavků vytvoříme pro Vás speciální nabídku.Cena výroby malované mapy závisí na konkrétní mapované oblasti. Zašlete nám poptávku a my Vám vypracujeme cenovou nabídku během jednoho dne.

Co máte zahrnuté v ceně?

1. Originální obraz (rozměr 150 x 100 cm) vytvořený technikou akryl, v dřeveném rámu, s certifikátem originality.
2. Jeden kus mapy o rozměru 150 x 100 cm (může být dohodnut i jiný rozměr) vytištěný na tabuli o tloušťce 3 mm, chráněný laminátem, vhodný do exteriéru.
3. Digitální tisková data ve formátu pdf na CD.
4. Interaktivní malovaná mapa, kterou můžete umístit na svou webovou stránku (viz ukázka).
5. Nevýhradní (třetí osobě neprodejná) autorská práva na další libovolné šíření díla. Dílo můžete dále šířit Vy, stejně tak naše firma.
6. Letecké fotografie, které vznikly při přípravě mapy, v plné kvalitě na CD.

Pro podrobnější informace neváhejte nás kontaktovat na telefonu 773 294 544, případně e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Vyhledávání

Anketa

Setkali jste se již s malovanými mapami?